Лящ

Пиво «ЛЯЩ» - коли хочеться чогось особливого!

Для когось він може і невловимий, а до тебе він сам пливе назустріч. І неважливо куди спрямована течія. Він здолає її з легкістю.

Зустрічай новий смак класичного пива «ЛЯЩ» від полтавських пивоварів!

Світле фільтроване пастеризоване пиво унікальної рецептури Полтавського пивзаводу, виготовлене за сучасними технологіями. Гармонійне поєднання ячмінного солоду і хмелю надає пиву м’який та ніжний смак. Головною особливістю цього пива ˗ є відбірний ячмінний солод, що забезпечує відмінний баланс солодкості та гіркоти.

Так приємно спілкуватись у колі друзів, поринаючи у спільні спогади і насолоджуючись хмільним пінним напоєм…

 

 

ДСТУ 3888-99
icon_ionic_ios_thermometer
Вміст спирту
4,9 % об.
1552
Масова частка сухих речовин у початковому суслі
11,0 %
Склад:
вода, солод пивоварний ячмінний світлий, хміль
Умови зберігання:

зберігати у затемнених приміщеннях за температури від 5 °С до 20 °С. Строк придатності: 190 діб з дати виробництва. Дата виробництва зазначена на ковпачку. Номер партії виробництва ідентифікується за датою виробництва.

Увага

Вміст етилового спирту не менше 4,9 мл/100 мл пива. Вміст шкідливих для здоров’я речовин не перевищує допустимого рівня, встановленого єдиними санітарно-епідеміологічними та гігієнічними вимогами і стандартом на дану продукцію. Алкоголь протипоказаний дітям та підліткам до 18 років, вагітним та годуючим матерям, особам із захворюваннями центральної нервової системи, нирок, печінки та інших органів травлення.

Тара
Скляна пляшка
Об’єм 0,5 дм3
Пет-пляшка
Об’єм 1,5 дм3

Пивна продукція Пивна продукція

Пивна продукція

Діжка розливного

Світле пастеризоване пиво є одним із особливих напоїв Полтавського пивзаводу

Легке пиво зварене з добірного солоду і хмелю на м’якій артезіанській воді, має приємний янтарний відтінок, гіркуватий присмак якісного хмелю та пивних дріжжів.

Діжка свіжого

Cвітле пастеризоване пиво унікальної рецептури Полтавського пивзаводу

Спеціальні технології, які застосовуються при варінні пивного сусла, надають пиву виразний хмелевий аромат, але при цьому смак не містить гіркоти. Гурмани світлих сортів пива полюбляють «ДІЖКА СВІЖОГО» за його освіжаючі властивості та легкий приємний смак.

Нефільтроване солодове

Світле кегове пиво з чистим солодовим смаком і хмільними нотками

Полтавське класік

Світле легке пиво у кегах з оптимальною ціною та якістю

Ай-Нікола

Світле фільтроване пастеризоване пиво зі смаком меду. Переможець на міжнародних конкурсах пивоварів

В міру міцне, щільне пиво, з яскраво вираженою пивною гіркотою. Смак та аромат меду залишають приємний післясмак. Чудово підходить для тих, хто любить напої з яскраво вираженим смаком і ароматом.