Полтавпиво / Пиво / Пивна продукція / Діжка свіжого

Діжка свіжого

Cвітле пастеризоване пиво унікальної рецептури Полтавського пивзаводу

світле пастеризоване пиво унікальної рецептури Полтавського пивзаводу, для приготування якого використовується найчистіша джерельна вода з власної свердловини, 100% солод і тільки ароматні сорти хмелю. Спеціальні технології, які застосовуються при варінні пивного сусла, надають пиву виразний хмелевий аромат, але при цьому смак не містить гіркоти. Гурмани світлих сортів пива полюбляють «ДІЖКА СВІЖОГО» за його освіжаючі властивості та легкий приємний смак.

 

ДСТУ 3888-99

icon_ionic_ios_thermometer
Вміст спирту
не менше 4,9% об.
1552
Масова частка сухих речовин у початковому суслі
11,0%
Склад:

вода, солод, ячмінь, хміль.
Поживна (харчова) цінність на 100 г (100 см³) пива (вуглеводи) – не більше 4,6 г. Енергетична цінність (калорійність) на 100 г (100 см³) пива – 42 ккал.

Умови зберігання:

зберігати у затемнених приміщеннях за температури від 5 °С до 20 °С. Строк придатності 90/120 (ПЕТ-пляшка/скляна пляшка) діб з дати виробництва. Дата виробництва зазначена на ковпачку. Номер партії виробництва ідентифікується за датою виробництва.

Увага

Вміст шкідливих для здоров’я речовин не перевищує допустимого рівня, встановленого єдиними санітарно-епідеміологічними та гігієнічними вимогами і стандартом на дану продукцію. Алкоголь протипоказаний дітям та підліткам до 18 років, вагітним та годуючим матерям, особам із захворюваннями центральної нервової системи, нирок, печінки та інших органів травлення.

Тара
Скляна пляшка
Об’єм 0,5 дм3
Пет-пляшка
Об’єм 1,42 дм3

Пивна продукція Пивна продукція

Пивна продукція

Лящ

Пиво «ЛЯЩ» - коли хочеться чогось особливого!

Відбірний ячмінний солод, що забезпечує відмінний баланс солодкості та гіркоти.

Діжка розливного

Світле пастеризоване пиво є одним із особливих напоїв Полтавського пивзаводу

Легке пиво зварене з добірного солоду і хмелю на м’якій артезіанській воді, має приємний янтарний відтінок, гіркуватий присмак якісного хмелю та пивних дріжжів.

Нефільтроване солодове

Світле кегове пиво з чистим солодовим смаком і хмільними нотками

Полтавське класік

Світле легке пиво у кегах з оптимальною ціною та якістю

Ай-Нікола

Світле фільтроване пастеризоване пиво зі смаком меду. Переможець на міжнародних конкурсах пивоварів

В міру міцне, щільне пиво, з яскраво вираженою пивною гіркотою. Смак та аромат меду залишають приємний післясмак. Чудово підходить для тих, хто любить напої з яскраво вираженим смаком і ароматом.