Полтавпиво / Новини / Традиційний слов’янський напій від ТМ «Полтава»

Традиційний слов’янський напій від ТМ «Полтава»

22 Квітня 2020

Любите традиційні напої? Для вас є хороша новина. Провідний виробник натурального пива України – «Полтавпиво» презентує українським гурманам квас «Полтавський хлібний», який вже став хітом літнього сезону.

Непастеризований фільтрований квас на пивних дріжджах від «Полтавпиво»- традиційний слов’янський напій, рецептура якого бере свій початок з сивої давнини.  Легка пивна нотка робить цей квас унікальним за своїми смаковими якостями і добре пізнаваним серед інших подібних напоїв.

Квас торгової марки «Полтава» виготовляється з 100% натуральних компонентів: житнього солоду, цукру і пивних дріжджів. Вода – з власної артезіанської свердловини, яка знаходиться прямо на території заводу. Технологія живого бродіння дозволяє зберегти всі смакові якості і природну корисність напою. Квас має приємний освіжаючий смак, покращує обмін речовин, гарно впливає на серцево-судинну систему. По дії на організм він багато в чому подібний таким продуктам бродіння, як кефір, кисле молоко або кумис.

Квас виготовляється шляхом натурального бродіння і дозрівання. Далі продукт надходить у продаж. А звідти – на ваш стіл.

На сьогоднішній день квас «Полтавський хлібний » можна знайти у всіх регіонах України. Унікальна рецептура, розроблена полтавськими пивоварами з багаторічним досвідом роботи, швидко знайшла своїх шанувальників не тільки в рідному місті, а й далеко за його межами. Збалансований смак і аромат, ретельний відбір натуральних і якісних компонентів, контроль на всіх стадіях виробництва – ось те, що робить квас ТМ «Полтава» таким смачним.

Всі новини