Полтавпиво / Новини / Щорічний науково-інформаційний практикум на заводі “Полтавпиво”

Щорічний науково-інформаційний практикум на заводі “Полтавпиво”

15 Жовтня 2017

Фахівці з пивоварних підприємств україни з`їхались до заводу “Полтавпиво” на щорічний науково-інформаційний практикум

Близько 90 фахівців з 34-ох підприємств України завітали на завод «Полтавпиво», аби відвідати науково-інформаційний практикум – «Всеукраїнський день якості підприємств пиво-безалкогольної галузі». Це щорічна подія, на якій пивовари можуть обмінятися досвідом та обговорити актуальні питання у цій сфері – говорить генеральний директор ПрАТ «УКРПИВО» Галина Коренькова.

Галина Коренькова генеральний директор ПрАТ «УКРПИВО»
“Компанія «УКРПИВО» проводить такий день на одному з провідних підприємств. Питання будуть стосуватися підготовки, очищення води виробництва пива-безалкогольних напоїв. Питання будуть стосуватись сенсорного аналізу пива і також, що дуже важливо, державний нагляд за дотриманням законодавства про безпечність і якість.”

Місце проведення практикуму обрано не випадково. Адже на Міжнародному конкурсі якості пива, «Полтавпиво» вибороли Гран-прі – «Диканські вечори» стали найкращим темним пивом в Україні. Проте на цьому, підприємство зупинятись не збирається – розповідає генеральний директор «Полтавпиво» Василь Лавріченко – планують розвивати роботу та дивувати українців новими видами пива, вартими нових нагород.

Василь Лавріченко генеральний директор ПАТ «Фірма «Полтавпиво»
“Мы провели большую реконструкцию нашего завода. И многие пивовары сказали однозначно, что будем проводить в этом году только в Полтаве. Хотят все посмотреть наше производство, город, который является духовной столицей Украины. Поэтому мы рады, что у нас в этом году все собрались.”

Проходить практикум два дні – спочатку провідні фахівці галузі діляться досвідом з колегами. А на завершення зустрічі відбудеться республіканська дегустація на якій ПАТ «Фірма «Полтавпиво» представить 2 нових види пива «GAISER Lemon» та «GAISER KriekMax». Також в рамках зустрічі відбудеться екскурсія учасників практикуму на виробництво Полтавського пива.

Всі новини