Полтавпиво / Новини / ПрАТ «Фірма «ПолтавПиво» отримав нагороди на Міжнародному конкурсі пива

ПрАТ «Фірма «ПолтавПиво» отримав нагороди на Міжнародному конкурсі пива

06 Жовтня 2021

Полтавський пивзавод отримав Кубок «Гран-Прі» та сім золотих медалей за високу якість продукції на ХХІV Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного від галузевої асоціації «Укрпиво», що проходив 27 серпня у Києві.

Конкурс пройшов у межах Всеукраїнської акціії «Свято пива 2021». Оцінювали продукцію, представлену на конкурсі, фахівці української та закордонної пивоварної галузі за такими критеріями: колір, смак, аромат, піна та ін.

 

Золоті медалі отримала така продукція ПрАТ «Фірма «Полтавпиво»: пиво «АльтМюллер Оригінальне» («AltMuller Original»), «АльтМюллер Бланш» («AltMuller Blanche»), «Гелон», «Диканські вечори», «Pivna Divka» («Пивна Дівка»), а також лимонади «Лимонадний Джо», «Тьотя Груша».

 

Гран-Прі компанія була нагороджена за найвищу якість пива світлого «AltMuller Original» 12,0-14,5% стилю Світлий Лагер (Pale Lager) 2021 року.

Полтавське пиво – це легенда, яка виросла без сторонніх впливів і віянь. Саме тому наше пиво відрізняється від багатьох інших сортів своїм м’яким впізнаваним смаком.

Сьогодні за темпами росту та обсягами продаж фірма займає одну з лідируючих позицій харчової промисловості України. Завод знаходиться у постійному розвитку виробництва: вдосконалює технології, підвищує професійний рівень фахівців, закуповує нове обладнання та розширює асортимент продукції.

Всі новини