Полтавпиво / Новини / Нові конкурси від ТМ «Полтава»!

Нові конкурси від ТМ «Полтава»!

07 Червня 2014

Знову і знову ПАТ «Фірма «Полтавпиво» радує любителів хмільного напою новими конкурсами з призами. На цей раз ми не могли обійти стороною настільки значущу подію, як Чемпіонат світу з футболу 2014.

Отже! До кінця цього місяця учасники наших груп ВКонтакті та Facebook повинні будуть прогнозувати рахунок майбутніх матчів. Серед усіх, хто зможе відгадати правильні результати, за допомогою генератора випадкових чисел ми будемо визначати переможців, які отримають по ящику пива від ТМ «Полтава».

Перший конкурс вже запущений (з 6 по 12 червня). Грають Бразилія проти Хорватії. Зовсім скоро ми дізнаємося імена перших переможців. Далі відбудуться матчі між командами Уругваю та Англії (з 12.06.14 – 19.06.14), а потім – США та Німеччини (з 19.06.14 – 26.06.14).

Таким чином, у кожного з вас є відмінна можливість взяти участь відразу в трьох конкурсах. Шанси перемогти збільшуються! Пам’ятайте, що від одного учасника приймається тільки один варіант відповіді. Підключайте друзів і знайомих. Разом більше шансів!

Дізнавайтеся подробиці в наших групах. Слідкуйте за оновленнями. Можливо, саме ви отримаєте наші чудові подарунки. Футбол і улюблене пиво від ТМ «Полтава» завжди поруч.

Всім бажаємо удачі!

Всі новини