Полтавпиво / Новини / Незалежна дегустація на ПАТ «Фірма «Полтавпиво»

Незалежна дегустація на ПАТ «Фірма «Полтавпиво»

14 Липня 2014

11 липня на ПАТ «Фірма «Полтавпиво» пройшла екскурсія з подальшою дегустацією різних сортів хмільного напою від полтавських пивоварів, а також інших українських виробників.

Гостями стали незалежні любителі пива з різних фірм та організацій, які побажали взяти участь в оціночній дегустації. Для початку присутні побачили, як вариться полтавське пиво, поспілкувалися з головним технологом і дізналися всі тонкощі пивоваріння.

Відвідали варильний цех, цех розливу, складські приміщення. По завершенню екскурсійної програми почалася безпосередня дегустація. Для більшості присутніх це було в новинку, так як мало кому доводилося взяти участь у подібному заході. Всім були роздані дегустаційні картки, в яких потрібно було виставляти бали кожному сорту за кількома критеріями: прозорість, колір, аромат, повнота смаку і хмільна гіркота.

Всього було представлено шість сортів пива, один з яких («Діжка розливного») наливався двічі. Вгадати, де який сорт, було досить складно, але «Диканські вечори» практично всі впізнали без проблем.

Деякі думки з приводу представлених сортів розійшлися, але в основному були схожими. Після безпосередньої дегустації були озвучені назви представлених сортів і продовжилося подальше обговорення. Присутні зійшлися на думці, що полтавське пиво виграє по всіх параметрах.

ПАТ «Фірма«Полтавпиво»дякує всім за участь. Це не остання екскурсія з дегустацією, так що в найближчому майбутньому вас чекає можливість також взяти участь в подібних заходах. Слідкуйте за оновленнями.

Всі новини