Полтавпиво / Новини / Фінал Чемпіонату світу з футболу 2014 і супер-конкурс від ТМ «Полтава»

Фінал Чемпіонату світу з футболу 2014 і супер-конкурс від ТМ «Полтава»

09 Липня 2014

Отже! Ось і добігає кінця Чемпіонат світу з футболу. Мільйони вболівальників з усього світу пильно стежили за перебігом матчів, передбачаючи, хто ж стане переможцем. Ми не могли обійти настільки значущу подію в світовому футболі стороною.

Серед учасників наших груп ВКонтакті, на Фейсбуці і в Одноклассниках розігруються три упаковки пива від ТМ «Полтава», два фірмових келиха і супер-призи: три м’ячі Adidas Brazuca!

Все, що від вас вимагається, – бути учасником групи, зробити репост запису про конкурс до себе на стіну і в коментарях вказати, хто, на вашу думку, стане переможцем Чемпіонату. Пам’ятайте, що приймається тільки один варіант відповіді.

Відповіді ви можете подати до 10:00 13 липня 2014, тому поспішіть! З усіх учасників, які дадуть правильну відповідь, за допомогою генератора випадкових чисел ми визначимо десятку фіналістів, серед яких відбуватиметься голосування. Тому підключайте друзів і близьких. Більше голосів – більше шансів. Віддати свій голос можна буде до 21 липня 2014 року.

Бажаємо всім успіхів і спортивних досягнень! Успіхів!

Всі новини