Полтавпиво / Новини / «Діжка розливного» – новинка ТМ «Полтава»

«Діжка розливного» – новинка ТМ «Полтава»

29 Травня 2014

Національний пивний бренд «Полтава» презентує новинку – світле пиво «Діжка розливного». Незабаром новий сорт з’явиться на полицях українських магазинів.

«Діжка розливного» – легке пиво, яке здивує гурманів. Новий сорт виготовлений зі світлого ячмінного солоду і хмелю на м’якій воді з власної артезіанської свердловини. Вміст спирту -3,5 об. , що не властиво для зразків продукції  ТМ «Полтава», які розливаються у пляшки. Виробник ПАТ «Фірма «Полтавпиво» заявляє, що вартість «Діжки розливного» буде нижчою за ціну інших добре знайомих споживачеві сортів. При цьому всі показники пива традиційно будуть на висоті. Адже пивовари хочуть вивести на ринок продукт високої якості з альтернативної ціною.

Смак нового пива порадує любителів. У ньому вгадується хмільний аромат і легка гірчинка післясмаку . Новий сорт недарма виходить у світ саме влітку. Адже «Діжка розливного» чудово втамовує спрагу і додає сил в літню спеку.

Зовнішній вигляд тари нового пива також відрізняється від звичних форм. На ній також вгадуються традиційні елементи пивної діжки у вигляді стилізованих обручів. Асоціації з діжкою викликає і нова етикетка, яка відрізняється від етикеток решти сортів портфеля. Вона виконана в коричневих і бежевих тонах з елементами старого дерева , вказуючи на класичну рецептуру і вірність традиціям пивоваріння.

Всі новини