Полтавпиво / Новини / День молоді з ТМ «Полтава»

День молоді з ТМ «Полтава»

01 Липня 2014

До дня молоді 28 червня в зоні відпочинку «Плотина», що в Нижніх Млинах, відбулася перша Open-Air вечірка Global Summer. Безліч конкурсів, змагань та дуже смачного пива, наданого ПАТ «Фірма «Полтавпиво».

Свято почалося з активних ігор для всіх присутніх: фрісбі, пляжний волейбол і різні конкурси з подарунками. Учасники боролися за призи від ТМ «Полтава», тому дух змагань і дружнього суперництва був присутній постійно.

Ближче до вечора наступив час розважальної програми. Гостей радували резиденти гумористичного шоу «Потехе час». Після цього своїми піснями присутніх порадував Андрій Моісеєнко, студент Полтавського університету економіки і торгівлі. А завершили програму позитивні хлопці з команди «Сен-Тропе», переможці Першої полтавської ліги КВН сезону 2013-2014 року. Закінчився вечір святковою дискотекою, де яскраві емоції гостям подарував Dj Tony Cool.

І, звичайно ж, було багато призів та подарунків від улюбленої торгової марки «Полтава». Відмінний святковий настрій, дружня обстановка і смачні презенти для гостей зробили вечір яскравим і незабутнім, наповненим позитивними емоціями і непередаваними враженнями.

Всі новини