Полтавпиво / Пиво / ПолтаваТМ / Бочкове

Бочкове

Світле пастеризоване пиво, яке стало лідером  пивного продажу

світле пастеризоване пиво, яке стало лідером  пивного продажу. Має яскравий, проте м’який смак хмелю. Пиво приємного золотистого кольору приваблює всіх любителів напою своїм запашним духмяним ароматом солоду та яскраво вираженою гіркотою смаку, а  його міцність робить його особливим  серед інших світлих сортів пива. За багато років існування пива «Бочкове» з гордістю займає перші місця за свої незмінно високі смакові якості.

ДСТУ 3888-99

icon_ionic_ios_thermometer
Вміст спирту
не менше 5,1 % об.
1552
Масова частка сухих речовин у початковому суслі
12,0 %
Склад:

вода, солод, ячмінь, хміль.

Поживна (харчова) цінність на 100 г (100 см³) пива (вуглеводи) – не більше 4,6 г. Енергетична цінність (калорійність) на 100 г (100 см³) пива – 45  ккал.

Умови зберігання:

зберігати у затемнених приміщеннях за температури від 5°С до  20°С. Строк придатності 90/120/90 діб (ПЕТ-пляшка/скляна пляшка/КЕГ) з дати виробництва. Дата виробництва зазначена на ковпачку. Номер партії виробництва ідентифікується за датою виробництва.

Увага

Вміст етилового спирту не менше 5,1 мл/100 мл пива. Вміст шкідливих для здоров’я речовин не перевищує допустимого рівня, встановленого єдиними санітарно-епідеміологічними та гігієнічними вимогами і стандартом на дану продукцію. Алкоголь протипоказаний дітям та підліткам до 18 років, вагітним та годуючим матерям, особам із захворюваннями центральної нервової системи, нирок, печінки та інших органів травлення.

Тара
Скляна пляшка
Об’єм 0,5 дм3
Пет-пляшка
Об’єм 1,5 дм3
ПЕТ-кега
Об’єм 30 дм3
Кега
Об’єм 50 дм3

ПолтаваТМ ПолтаваТМ

Полтава

Rigas

Світле пастеризоване пиво, яке відомо з післявоєнних часів минулого століття

Ароматне легко-хмелеве пиво має виразно відчутний солодко-солодовий смак та приємну гіркуватість в післясмаку, що надає довершеності і глибини.

Ячмінний колос

Світле пастеризоване пиво є класичним та довершеним напоєм, починаючи з 70-х років минулого століття

Гармонійне поєднання ячмінного солоду і хмелю надає пиву м’який та ніжний смак з тонким ароматом ячменю та приємною хмільною гіркотою.

Жигулівське

Світле фільтроване пастеризоване пиво, найвідоміше серед завзятих пивних гурманів ще з 30-х років минулого століття

Це традиційне пиво, зварене із сировини найвищої якості, а саме, з високоякісного ячмінного солоду за сучасними технологіями.

Диканські вечори

Темне пастеризоване пиво преміум-класу, зварене за оригінальною рецептурою

Особливістю пива «Диканські вечори» є помірна хмільна гірчинка, яку обов’язково відчують та схвалять шанувальники темних сортів пива.