Полтавпиво / Новини / Відкрита першість Чемпіонату Полтавської області з веслування на човнах «Дракон»

Відкрита першість Чемпіонату Полтавської області з веслування на човнах «Дракон»

08 Липня 2014

28 червня на річці Ворскла в Полтаві відбулися гонки на сучасних човнах «Дракон», спонсором яких стала ТМ «Полтава». Змагання зібрали учасників з усієї України: Комсомольськ, Одеса, Київ, Кременчук, Ковель і, звичайно, Полтава.

Всі команди приїхали боротися за перше призове місце. Вітряна прохолодна погода надала учасникам сил і бадьорості. Сотні спортсменів, які прибули на змагання, з готовністю взялися за весла, бажаючи отримати першість. Змагання були яскравими, захоплюючими і безмежно емоційними. Важливе місце тут зіграла злагодженість командної роботи і бойовий дух кожного учасника, а також самовіддача і терпіння від початку і до кінця гонки.

Незважаючи на дух суперництва, учасники швидко роззнайомились і розспілкувались між собою, обмінюючись досвідом і ділячись враженнями від цього і інших змагань. Подібного роду заходи завжди об’єднують, згуртовують команду. Тому ПАТ «Фірма«Полтавпиво»завжди підтримує їх проведення і надає свою спонсорську допомогу. Впевнені, це далеко не останні змагання, які відбуваються в нашому місті і сподіваємося, що в майбутньому вони будуть залучати все більшу і більшу кількість учасників і глядачів, які люблять спорт. Адже це здоров’я, а воно для нас – головне!

Всі новини