Полтавпиво / Новини / «Офіційна заява ПрАТ «Фірма «Полтавпиво» щодо поточної діяльності підприємства в умовах військового стану та спростування інформації»

«Офіційна заява ПрАТ «Фірма «Полтавпиво» щодо поточної діяльності підприємства в умовах військового стану та спростування інформації»

02 Вересня 2022

Шановні громадяни!

В засобах масової інформації 02.09.2022 року з’явилося припущення щодо «ймовірної пов’язаності підприємства з країною агресором РФ».

На даний час підприємство ПрАТ «Фірма «Полтавпиво» перебуває у власності громадянина України Лавріченка Василя Микитовича, який з 2002 року очолює підприємство та є його незмінним генеральним директором.

До складу Наглядової Ради Товариства входять виключно громадяни України, як і по всій корпоративній структурі в цілому.

На сьогоднішній день підприємство забезпечує робочими місцями 325 громадян України, яким своєчасно сплачується заробітна плата. Середня заробітна плата в 2022 року складає 16 700 грн.

ПрАТ «Фірма «Полтавпиво» є великим платником податку та забезпечує регулярне надходження грошових коштів до державного бюджету України.

Лише за останні три місяці з травня по липень 2022 року підприємство сплатило до державного бюджету України більше 107 000 000, 00 грн., а саме: акцизний податок, податок на додану вартість (ПДВ), податок на прибуток, єдиний соціальний внесок (ЄСВ), податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) , військовий збір, інші податки (екологічний податок, плата за надра, податок на воду, податок на землю, податок на нерухоме майно, оренда землі).

Середнє щомісячне надходження до державного бюджету України складає більше 35 000 000, 00 грн.

З 2001 року підприємство жодного разу не виплачувало ДИВІДЕНДИ. Всі отримані доходи від діяльності підприємства були спрямовані на його розвиток та модернізацію виробництва.
З початку в Україні повномасштабного вторгнення РФ, підприємство під керівництвом Лавріченка Василя Микитовича допомагає нашим військовим та надає допомогу.

На даний час 17 працівників підприємства проходять військову службу під час мобілізації в особливий період в Збройних Силах України. Не дивлячись на зміни в законодавстві, ПрАТ «Фірма «Полтавпиво» щомісячно виплачує їм середньомісячний заробіток та зберігає за ними робочі місця.

Підприємство постійно надає гуманітарну допомогу на потреби Збройних Сил України, а також вимушених переселенців, яка надається як у вигляді перерахованих коштів так і у натуральному вигляді згідно запитів і потреб ЗСУ.

Тривалий час на території Товариства було організовано гуманітарний склад і багато працівників було задіяно на допомогу по сортуванню та подальшому перепакуванню гуманітарної допомоги. Безпосередньо сам керівник займався зустріччю та супроводженням автомобілів з гуманітарним вантажем.

Президент України Володимир Зеленський та Кабінет Міністрів України в своїх зверненнях неодноразово наголошували про необхідність підтримки української економіки, щоб бізнес працював і люди мали роботу там, де безпека це дозволяє! Саме це і робить ПрАТ «Фірма «Полтавпиво».

Робота українського бізнесу в умовах військового стану є особливо важливим джерелом наповнення Державного бюджету України та створення робочих місць.

В умовах коли 42 % підприємств не працюють, скоротили обсяги виробництва, підприємство зуміло не тільки відновити свою роботу, але й збільшити свої обсяги виробництва.

Сплата податків до державного бюджету України, допомога Збройним силам України, забезпечення робочими місцями – це і є справжній патріотизм!

Вважаємо публікації від 02.09.2022 року, що поширюються в засобах масової інформації щодо діяльності ПрАТ «Фірма «Полтавпиво» є замовними та такими, що не відповідають дійсності та направлені на підрив репутації добросовісного підприємства, власником якого є громадянин України.

    СЛАВА УКРАЇНІ!

 

Всі новини