Полтавпиво / Новини / Ми знову збираємо найвищі відзнаки!

Ми знову збираємо найвищі відзнаки!

08 Вересня 2017

В кінці серпня компанія Укрпиво провела Всеукраїнську акцію «Свято пива-2017». Ми знову з нагородою!

ХХ Міжнародний конкурс якості пива 2017 року

30 серпня 2017 року у Виставковому Центрі «АККО Інтернешнл» відбулася урочиста церемонія нагородження і оголошення переможців ХХ Міжнародного конкурсу якості пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного в рамках Всеукраїнської акції «СВЯТО ПИВА-2017».

Напередодні Свята, 10-11 серпня, працювало Міжнародне журі, до складу якого були запрошені професійні експерти з Литви, Білорусі, Молдови та українські дегустатори. На міжнародний конкурс підприємствами було подано 134 зразки продукції. Учасники конкурсу отримали 76 золотих, 26 срібних та 7 бронзових медалей. Почесними кубками, крім підприємств, був нагороджений Національний університет харчових технологій – за значний вклад в розвиток пиво- безалкогольної галузі.

Гран-Прі було присуджено 22 виробникам, ми також отримали цю визначну нагороду!

ПАТ «Фірма«Полтавпиво» – “Диканські вечори”  Гран-Прі за найвищу якість темного пива 2017року!

Також цього року ми можемо пишатися золотими медалями

Пиво:

1)    «Діжка Жигулівського»

2)    «Бочкове»

3)    «Ячмінний колос»

Безалкогольний напій:

1)    «Мохіто»

Гостей заходу зустрічав Президентський показовий духовий оркестр. У програмі приймали участь солісти національної опери України та Національний академічний оркестр народних інструментів України.

Ми невтомно продовжуємо дякувати ПрАТ «Укрпиво» за таке чудове свято, та вітаємо з 20ю річницею Всеукраїнської акції «СВЯТО ПИВА»!

#мипрацюємодляВас

Всі новини