Полтавпиво / Напитки / ЛимонGія / Полтава Байкал

Полтава Байкал

Сильногазований безалкогольний пастеризований напій з ароматом коли та нотками трав.

«БАЙКАЛ» – найтаємніше місце в країні смаків ЛимонGія . Сильногазований безалкогольний пастеризований напій з ароматом коли та нотками трав. Букет з полині, шалфею, коріандру, солодки та багатьох інших пряних трав в поєднанні з вишуканою колою створює оригінальний, неповторний та незабутній смак. Освіжаючий прохолодний напій темно-шоколадного кольору з першого ковтка тонізує та надає бадьорості, енергії та активності на весь день.

 

ДСТУ 4069-2002

Склад:

вода, діоксид вуглецю (Е290), цукор білий, барвник натуральний – цукровий колер, регулятор кислотності – лимонна кислота, консервант – бензоат натрію, ароматизатор натуральний «Кола» (натуральна ароматична речовина), ароматизатор натуральний «Байкал» (натуральна ароматична речовина).

Поживна (харчова) цінність на 100 г напою (вуглеводи) – 11,5г.
Енергетична цінність (калорійність) на 100г напою – 45,6 ккал.

Умови зберігання:

зберігати при температурі від 0 ° С до + 20 ° С. Термін придатності 120 діб з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на контретикетці. Відкриту пляшку зберігати при температурі від + 2°С до + 5°С не більше доби, без доступу сонячного світла. Номер партії виготовлення ідентифікується за датою виготовлення.

Тара
Пет-пляшка
Об’єм 1,5 дм3

ЛимонGія ЛимонGія

Напої

Шалений Помаранч

Сильногазований безалкогольний пастеризований напій з ароматизатором «Апельсин»

Вибух нового смаку неперевершеного соковитого апельсину в лінійці безалкогольних напоїв здивує та закохає в себе всіх шанувальників освіжаючих напоїв.

Тьотя Груша

Безалкогольний сильногазований пастеризований соковмісний напій з ароматизатором «Груша».

Освіжаючий та тонізуючий напій створений на основі смакових та ароматичних композицій ніжної, запашної груші та соковитого солодкого яблука.

Лимонадний Джо

Безалкогольний сильногазований пастеризований соковмісний напій

Поєднання кисло-солодкого яблука та ароматної груші це саме той смак, що зрозумілий, визнаний та улюблений усіма.

Мохіто

Безалкогольний сильногазований пастеризований напій, розроблений по класичній рецептурі.

Натуральні ароматизатори лайму, лимону та садової м’яти передають 100% смак тільки зробленого свіжого напою.

Полтава Буратіно

Тонізуючий безалкогольний сильногазований пастеризований напій з ароматизатором «Буратіно»

Має приємний кисло-солодкий смак з ніжною ноткою ванілі та легкою гірчинкою. Правильне поєднання компонентів надає напою свіжості і неповторності відомого смаку та аромату.

Тархун

Освіжаючий та тонізуючий безалкогольний сильногазований пастеризований напій з натуральними ароматизаторами тархуну та ванілі

Пікантний та яскравий смак трави тархун вже багато поколінь є традиційним та популярним серед багатьох смаків освіжаючих напоїв.

Екстра-Ситро

Cильногазований безалкогольний пастеризований напій з ароматом цитрусових плодів «Екстра-ситро»

Прохолодний фруктовий напій вражає своєю композицією цитрусових смаків апельсину, лимону та мандарину, які поєднуються з тонкими нотками ванілі.

Полтава Байкал

Сильногазований безалкогольний пастеризований напій з ароматом коли та нотками трав.

Букет з полині, шалфею, коріандру, солодки та багатьох інших пряних трав в поєднанні з вишуканою колою створює оригінальний, неповторний та незабутній смак.