Полтавпиво / Пиво / ПолтаваТМ / Жигулівське

Жигулівське

Світле фільтроване пастеризоване пиво, найвідоміше серед завзятих пивних гурманів ще з 30-х років минулого століття

світле фільтроване пастеризоване пиво, найвідоміше серед завзятих пивних гурманів ще з 30-х років минулого століття. Це традиційне пиво, зварене із сировини найвищої якості, а саме, з високоякісного ячмінного солоду за сучасними технологіями. Має тонкий аромат хмелю та ледь відчутну гірчинку в смаку. Завдяки поєднанню сучасного виробництва з класичною рецептурою «Жигулівське» пиво дає можливість насолодитися смаком «пивної» ностальгії в повному обсязі.

 

ДСТУ 3888-99

icon_ionic_ios_thermometer
Вміст спирту
4,9% об.
1552
Масова частка сухих речовин у початковому суслі
11,0%
Склад:

вода, солод, ячмінь, хміль.

Поживна (харчова) цінність на 100 г (100 см³) пива (вуглеводи) – не більше 4,6 г. Енергетична цінність (калорійність) на 100 г (100 см³) пива – 42 ккал.

Умови зберігання:

зберігати у затемнених приміщеннях за температури від 5 °С до 20 °С. Строк придатності 90/120/90 (ПЕТ-пляшка/скляна пляшка/КЕГ) діб з дати виробництва. Дата виробництва зазначена на ковпачку. Номер партії виробництва ідентифікується за датою виробництва.

Увага

Алкоголь протипоказаний дітям і підліткам до 18 років, вагітним і годуючим жінкам, особам із захворюваннями центральної нервової системи, нирок, печінки та інших органів травлення.

Тара
Скляна пляшка
Об’єм 0,5 дм3
Пет-пляшка
Об’єм 1,5 дм3
ПЕТ-кега
Об’єм 30 дм3
Кега пивна
Об’єм 50 дм3

ПолтаваТМ ПолтаваТМ

Полтава

Ячмінний колос (Barley Ear)

Пиво "ЯЧМІННІЙ КОЛОС" в зручному форматі

«Ячмінний колос» – пиво світле фільтроване пастеризоване.

Rigas

Світле пастеризоване пиво, яке відомо з післявоєнних часів минулого століття

Ароматне легко-хмелеве пиво має виразно відчутний солодко-солодовий смак та приємну гіркуватість в післясмаку, що надає довершеності і глибини.

Ячмінний колос

Світле пастеризоване пиво є класичним та довершеним напоєм, починаючи з 70-х років минулого століття

Гармонійне поєднання ячмінного солоду і хмелю надає пиву м’який та ніжний смак з тонким ароматом ячменю та приємною хмільною гіркотою.

Жигулівське

Світле фільтроване пастеризоване пиво, найвідоміше серед завзятих пивних гурманів ще з 30-х років минулого століття

Це традиційне пиво, зварене із сировини найвищої якості, а саме, з високоякісного ячмінного солоду за сучасними технологіями.

Бочкове

Світле пастеризоване пиво, яке стало лідером  пивного продажу

Пиво приємного золотистого кольору приваблює всіх любителів напою своїм запашним духмяним ароматом солоду та яскраво вираженою гіркотою смаку.

Диканські вечори

Темне пастеризоване пиво преміум-класу, зварене за оригінальною рецептурою

Особливістю пива «Диканські вечори» є помірна хмільна гірчинка, яку обов’язково відчують та схвалять шанувальники темних сортів пива.